Zbuduj z nami swoją przestrzeń!
O firmie
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > O FIRMIE
Jakość, doświadczenie, tradycja.

Nasza firma jest obecna na rynku budowlanym od ponad 20-stu lat. Dzięki dużemu doświadczeniu z sukcesem realizujemy podejmowane przez nas przedsięwzięcia, wykorzystując przy tym różnorodne technologie, opierając się na profesjonalnym przygotowaniu organizacyjnym oraz personalnym. Dzięki długoletniej działalności stworzyliśmy struktury, które pozwalają nam w sposób kompetentny podejmować kolejne zadania oraz efektywnie poruszać się w obrębie rynku budowlanego. Inwestycje budowlane realizujemy kompleksowo od wykonania projektu do wybudowaniu obiektu i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Naszym celem jest świadczenie usług o wysokiej jakości oraz tworzenie wizerunku naszej firmy jako rzetelnego wykonawcy, godnego zaufania partnera oraz uczciwego pracodawcy.

Szeroki zakres usług budowlanych, odpowiednio dobrana kadra oraz rzetelne i indywidualne podejście do przyjętych zadań sprawiają, że podtrzymujemy zaufanie naszych dotychczasowych Klientów oraz pozyskujemy nowych odbiorców.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GRUPA HARAS

Telefon: 71 352 27 42
Fax: 71 352 27 42 wew. 11
e-mail: biuro@haras.com.pl

© GRUPA HARAS 2011 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i realizacja TOTORU s.c. | Polityka Prywatności